Home Dođite na stadion OCENE: Partizan-Fejenord 2:5. Fudbalska impotencija Jojića i trener koji ne zna ozbiljnog evropskog fudbala…(VIDEO)
0

0
0

Popović: Skinuo je nekoliko zicera, sprečio još veći brodolom i možda čak i dvocifren broj primljenih golova. Bez ozbiljne krivice za primljene golove. 6,5

Živković:  Pravio je probleme odbrani Fejenorda, učestvovao je u zakuvavanju situacije kod drugog gola Partizana, ali je potpuno pregažen od kolumbijskog napadača Fejenorda koga je trebao da čuva. 5,5

Vujačić: Potpuni košmar koji traje nedeljama, večeras je imao svoje epizode i u odbrani i u napadu. Peti gol bio je kulminacija poniženja, skidanje lopte sa noge Joviću koji se spremao da je ubaci u prazan gol sa tri metra samo je simbol potpune dekoncentracije. 5

Saničanin: Spasao je gol u prvom poluvremenu, do kraja ove utakmice potpuno se izgubio i izjednačio po lošem učinku sa svojim partnerom iz štoperskog tandema Partizana. 5

Urošević: Prva šansa za Fejenord bila je njegov netipični kiks koji protivnički tim nije iskoristio. Nažalost, kada ste deo odbrane koja primi pet golova, a mogla je još pet, teško je dobiti prelaznu ocenu. 5

Zdjelar: Suviše je ovo bio veliki raspad odbrane Partizana da bi jedan Zdjelar mogao da ga spreči. 6

Jojić: Kada ceo stadion skandira nekom igraču da izađe, to nešto govori o samom igraču, a mnogo više o treneru koji ga besomučno forsira. Ponižavajuća partija najplaćenijeg igrača u timu Partizana, mnoštvo suludih pasova u noge protivničkih napadača, potpuna fudbalska impotencija u punom smislu te reči. 5

Marković: Večeras se nije proslavio, nije bio dovoljno spreman, što se večeras videlo, tako da je tim pre izvođenje Meniga bilo još neshvatljivije. Bez ozbiljnijeg učinka večeras. 6

Menig: Ne može se reći da je želeo da asistira Natku kod prvog gola, ali je ipak nakon njegove akcije lopta došla do izraelskog velemajstora, tako da neki stepen zasluge za priv gol Partizana ipak ima. Odvlačio je odbrambene igrače Fejenorda u ostatku vremena provedenog na terenu i nije se večeras obrukao. Nakon njegovog neshvatljivog izvođenja iz igre, Partizan se umesto da dobije na odbrambenoj stabilnosti, srušio kao kula od karata. 7

Natko: Velemajstorski je smestio loptu u mrežu Fejenorda, presekao potpunu ofanzivu protivnika koji praktično nije izlazio iz šesnaesterca Partizana, ali nažalost povredio se i morao da izađe u ranoj fazi utakmice. U ostatku utakmice nedostajao je jako puno, što je posebno došlo do izražaja u drugom poluvremenu. 8

Milovanović: Osim jednog udarca glavom u drugom poluvremenu i jedne asistencije Joviću koji je bio u ofsajdu, malo toga je pokazao, što mu nije zameriti. Ipak su ovo utakmice daleko iznad njegovog uzrasta i skromnog iskustva. 6

IZMENE:

Jović: Vujačić mu je skinuo gol sa noge u prvom poluvremenu, reagovao je na srećni odbitak u drugom poluvremenu i postigao gol. Nakon košmarnih meseci u kojima je na silu guran u tim i potpuno potonuo, ovo je bila utakmica u kojoj je makar malo pokazao da u njemu ima fudbalskog života makar toliko da sa klupe uđe i napravi neku razliku. 7

Jevtović: Trebao je ulaskom umesto krilnog napadača da kao zadnji vezni doprinese željenom bunkeru Partizana koji je nacrtao njegov trener, desio se potpuni raspad tima po svim linijama, ne njegovom krivicom. 6

Lutovac: Bez ozbiljnijeg učinka tokom vremena provedenog na terenu.

Baždar:Bez ozbiljnijeg učinka tokom vremena provedenog na terenu.

Holender:Bez ozbiljnijeg učinka tokom vremena provedenog na terenu.

TRENER-Aleksandar Stanojević: Večeras je bolno razotrkivena činjenica da kada je u pitanju ozbiljan evropski fudbal protiv ozbiljnih evropskih timova, nije ni do kolena Savi Miloševiću ili Miroslavu Đukiću. Vožnja na krilima sreće tokom ovogodišnje sezone u trećerazrednom evropskom takmičenju, večeras je završena istorijskim brodolomom i petardom na stadionu Partizana. Izmena Meniga i uvođenje Jevtovića, pokušaj igranja bunkera na domaćem terenu, večeras je dovela do potpunog sloma igre Partizana i prave reaultatske katastrofe. Prvi put u istoriji jedan trener Partizana bio je primoran da izvede jednog igrača nakon skandiranja celog stadiona Milošu Jojiću da sam izađe i skrati svima na stadionu muke gledanja njegove sveopšte fudbalske impotencije. Odbrana koja je u prvenstvu primila ukupno osam golova, protiv prvog iole ozbiljnijeg tima večeras je mogla vrlo lako da primi deset komada, što samo po sebi govori sve. 5